Dovednosti

27. února 2016 v 17:03 |  Dovednosti, Obory a Kariéra
Dovednosti
Tady je výpis toho, jaké triky je iluzionista schopen provádět jednom z dovednostních stupní a také jaké triky je schopen anti-iluzionista odhalit podle toho na jaké je úrovni. Je to u obou případů stejné. Iluzionista na první úrovni může provádět pouze tyto triky a anti-iluzionista je může pouze tyto triky odhalovat. S postupem na další příčku se k již získaným trikům přidávají ty na další úrovni.
Karetní triky
1) Úroveň
2) Úroveň
3) Úroveň

Asistention
1) Úroveň
(a) Bedna - Tento trik spočívá vlastně jen v tom, že jste zavřeni do "magické" bedny a po otevření zmizíte. Jak je to možné? Stačí správě nastavit zrcadla uvnitř a tadá! Trik je hotov a vy se za potlesku diváku můžete znovu objevit.
2) Úroveň
(a) Pila - Jistě ten trik znáte. Asistentka je zavřena do bedny a následně rozsekána na kusy. Poté znovu složena a ven vystupuje naprosto v pořádku. Pokud dosáhnete druhé úrovně, máte dostatečné dovednosti pro provedení tohoto triku.
3) Úroveň
(a) Isla Fisher - Toto je trik, co prováděla Henley. Pokud chcete, můžete se na něj podívat ještě jednou. https://www.youtube.com/watch?v=OxuDJPJWzKs

Psychické triky
1) Úrověň
2) Úroveň
(a) Hypnóza - Tento pojem je již vysvětlen ve článku Kariéry a obory.

Podfukáři
1) Úroveň
2) Úroveň
3) Úroveň
Úrovně dovedností se zvyšují podle toho, kolikrát provedete (odhalíte) jaký trik. Pokud znáte nějaké jiné kouzlo či trik co zde uvedeno není, můžete ho provádět také. Ovšem pokud jste na první úrovni neprovedete trik ve kterém necháte například zmizet autobus, takže prosím reálně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama