Faith Ryan

22. února 2016 v 18:05 |  Postavy

Historie: Byl pozdní večer, první máj - No dobře vlastně byl prosinec a bylo asi pět hodin ráno, ale prve to znělo tak romanticky. I když tato situace vlastně vůbec romantická není. Vraťme se však k tématu. Před malým anglickým domkem, v jedné z těch nejklidnějších ulicích se u dveří klepe malý uzlíček. Kdo že v tom domku bydlí? Emma Watlinson. Čtyřiceti letá žena, která žije sama. Klid ranní ulice naruší uzlíček, který se dá do pláče a zbudí celou ulici. Ano, malá Faith o sobě umí dát vědět. Její čokoládová očka tikají po tváři Emmy, která si dítko zmateně prohlíží. Proutěný košík, ve kterém je pár peřinek, Faith a její rodný list. Tomu se říká mít krkavčí matku. Ta Faetina jí totiž nechala přede dveřmi naprosto cizího člověka a doufala, že třeba přežije noc. A ona sama? Odjela. Je jasné že Faetina nová máma Emma se pokoušela pravou matku nalézt, ale neúspěšně a tak to nakonec vzdala. Kde má Faith otce? Toho se najít podařilo. Zabil se, teda vlastně se spíš upil k smrti. To není zrovna příkladný otec. I přes to, co všechno se Faith přihodilo, z ní vyrostla docela pěkná malá dívka. Bohu se však šťastný život pro Faith asi nezamlouval a tak byla Emma, když bylo Faith pět let napadena jakým-si ožralou, znásilněna a posléze zabita. Dům byl prodán, jelikož Emma neměla žádné příbuzné a Faith se dostala do dětského domova. Bylo jí slíbeno, že až dosáhne věku 18-ti let, dostane peníze za prodaný dům a tak Faith žila v představě růžové budoucnosti. Ani zde, ale neměla štěstí. Byla to poměrně dobře oblíkaná dívka a i od přírody byla hezká. Právě to jí dělalo největší problémy, protože jí dívky zde záviděly a šikanovali. Faith, se s tím naučila žít a vybudovala si zde obrovskou lásku ke knihám, protože ty jediné jí mohli vyvést z reality. Díky této zálibě, objevila i knihu o kouzelnictví, kde bylo vysvětleno jak provádět spoustu jednoduchých triků a ona se je naučila velice dobře ovládat. V té době jí bylo 12 let. Byla velice obratná a to jí pomáhalo i proti jejím nepřítelkyním a to těm dívkám co jí šikanovaly. Pomalu je to přestávalo bavit a Faith měla konečně klid. Stále se zlepšovala a tak si dokonce získala přízeň i některých spolužáků a s tím přišla i první láska. K její smůle to byla láska pouze z její strany. Možná, že pro ni bylo štěstí, když se její láska odstěhovala do Kanady.
20. 12. 2013
Schoulená jsem seděla v rohu postele a po tvářích mi stékaly slzy. Vedle postele se povalovalo mé oblečení a roztrhané spodní prádlo. Ano, Adam byl prý zmetek a spratek, kterej je tu jen proto, že ho otčím doma už nechtěl, ale tohle?Clare, moje jediná a nejlepší kamarádka mě varovala a já stejně raději poslouchala toho idiota. Buď na sebe hrdá Faith. Teď je z tebe oficiálně kráva. Mohlo mi dojít, že se semnou chce jen vyspat, ale ne já sem vážně věřila, že mě miluje. A teď tu sedím na posteli, znásilněná a bulim. To mi pomůže. Ne, musím se jít osprchovat. Horká sprcha mi pomůže. Jak jsem řekla tak jsem taky udělala. Pak si natáhla růžový svetr s bílou kočičkou a černé legíny. K tomu konversky a vyrazila dolů do kuchyně. Zastavila jsem se (naštěstí) u klenby. Slyšela jsem totiž hlasy a ty nepatřili nikomu jinému, než ředitelce Morlingové a Adamovi. "Vyjela po mně. Nikdy bych to do ní neřekl, ale ona to vážně udělala." Nedokázala jsem uvěřit tomu, co řekl. Věděla jsem, co teď přijde. Sex tu vážně není povolen a tak mě vyhodí. Vyběhla jsem rychle schody nahoru a začala si balit oblečení, make-up, hygienu a vlastně všechno co zde bylo moje. Byla jsem zabalená během minutky. Sedla jsem si na tu starou rozvrzanou postel a můj pohled spočinul na koši, ve kterém leželi roztržené kalhotky. Ozvalo se zaklepání a po něm dovnitř vešla Morligová a všichni vedoucí. "Předpokládám, že víš, o co jde. Tady je karta, jsou na ní peníze po tvé pěstounce. Sbohem" Řekla chladně. Já vzala kartu a opustila pokoj. Na schodech jsem potkala Clare, která mi věnovala jen lítostný pohled a zašeptala "Ahoj". Pravděpodobně to už ví celý barák. Super. Ještě je ze mě děvka. To je to co jsem teď potřebovala. Teď tu sedím na lavičce v Hyde parku, v noci. Ještě sněží, není to úžasné? Mohl by mi někdo říci, co mám teď jako dělat?
Ještě té noci, si Faith všimla plakátu, vyvěšeném na stromě. Daniel Atlas, jeden z velice známých kouzelníků v Londýně hledá asistentku. To byla pro Faith úžasná šance a taky jí využila. Byl to velice dobrý zdroj peněz. Postupně si koupila vlastní byt a to přímo u Hyde parku. Její život se začal obracet k dobrému a nyní už jí nikdo a nic do zad nebodlo. Po roce spolupráce s Danem, se dala na sólovou dráhu a začala pracovat tak nějak sama. Nyní, když jí je 17 má stále vystoupení v kavárně Lido Café každý pátek v 19:00. Mimo jiné si vydělává jako barmanka v jednom baru nedaleko jejího bytu. Co jí její život přichystá dál.


Povaha:
Faith vypadá občas jako malé, nevinné kuře. Ona tím kuřetem tak trochu i je, ale když se nechává rozseknout pilou zavřená v bedně tak tím kuřetem není. Přeci jen to chce odvahu ne? Ano Faith je odvážná a i když to tak občas nevypadá vážně je. Je uzavřená a to díky tomu, že prakticky celé dětství neměla moc kamarádů a zbývali jí jen knihy, které tak ráda četla. I kuře může být drzé a to ona je. Tuto vlastnost získala hlavně díky Danielovi a nyní jí nedělá sebemenší problémy drzou být. Má smysl pro humor, ale spíše takový sarkastický a ne každý její vtipy pochopí. Možná to tak nevypadá, ale Faith je romantička a snad celý život sní o opravdové, velké lásce. No k její veliké smůle jí právě drzost vztah s mnoha muži většinou překazí, ale Faith je pozitivní. Není přece všem dnům konec ne. Miluje knihy jak jsem již řekla, ale také má moc ráda přírodu a často chodí do Hyde parku jen tak na procházku. Další věc, bez které nedokáže žít je káva. Naprosto jí miluje. Naopak nesnáší pavouky. Má z nich panický strach, stejně jako z bouřek. Je to..jak to říci.....královna večírků. Taková ta tipická pařmenka. Pracuje přeci jako barmanka. Na její vizáži jí pomáhá také tetování na pravém zápěstí, které si pořídila na jedné párty. Sice byla úplně na mol, ale výběr se jí povedl. Má vytetované srdce s nápisem ,,For U" uprostřed. I jí samotné se líbí a to nejen proto, že For U je její oblíbená písnička.

Obor: Asistention

Dovednosti a jejich úroveň: Úroveň dva


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama