Místa ve městě

26. února 2016 v 17:19 |  Místa ve městě
KFC
Toto není zrovna ten nejzdravější zdroj jídla, ale jednou za čas se to dá přežít ne? Rychlé občerstvení na Westminster Street je dostačující. Není to tedy zrovna luxusní restaurace, ale za to je levnější a pro malý oběd rozhodně dostačující.

Barbecoa
Tak tahle restaurace už je o něco lepší. Pro upřesnění je to steaková restaurace, takže vegetarián zde bude o hladu. My masožravci si to zde však užijeme a pro pokec se starými známými je to tady naprosto dokonalé. Restauraci naleznete v ulici New Change nedaleko autobusové zastávky New Change Cannon Street a zároveň nedaleko katedrály svatého Pavla.
Restaurant Gordon Ramsay
Zážitková, luxusní restaurace vhodná pro první romantické rande. No dobře je vhodná třeba i pro iluzionistické představení. Kdo ví, jestli se uvnitř nepotuluje nějaký ten iluzionista a je jedno jestli podfukář, nebo krásná asistention. Restaurace je na Roal Hospital Rd. naproti Battersea park. Působí příjemným a milým stylem, díky kterému byste jí mohli tipnout spíše na kavárnu.


Starbucks
Neříkejte, že neznáte značku Starbucks. V Londýně je snad přes tisíce kaváren této značky. Právě tato se nachází v ulici St. Paul's Church Yard Juxon House. Jak již napovídá název ulice, je to nedaleko katedrály svatého Pavla a tím také poměrně blízko restaurace Barbecoa.
The Attendant
Kavárna, ale zároveň i čajovna s moc příjemným interiérem. Je přímo u vchodu do metra. Máte chuť na čaj? Prý zde dělají nejlepší v celém Londýně, ale to budete muset ověřit již sami. Naleznete jí na Foley street.
Creams Cafe Ealing
Prodejna zákusků, nebo cukrárna. Dali by se použít oba dva názvy a oba dva názvy jsou vlastně skoro stejné. Interiér slazený do sladkých růžových barev. Pokud však máte chuť na něco sladkého, tady to naleznete. To vám zaručuji.

Battersea Park
Tento park je váážně hodně rozsáhlí a naleznete v něm dvě propojená jezera. Jestli hodláte relaxovat, tak jste zde správně. Je blízko Millennium Areny, což je sportovní klub. Chcete si jít zaběhat? Battersea Park k této činnosti skoro vybízí.

Millennium Arena
Sportovní klub, tělocvična, nebo posilovna. Je čistě na vás jak tomu budete říkat, mě je to jedno. Naleznete jí -já tomu říkám posilovna- u Boating Lake v Battersea Parku. Okolí je přímo nádherné. V takovém prostředí je přímo radost cvičit nemám pravdu?
Great Hall
Obrovský kinosál, ve kterém se skoro každou noc předvádějí nejrůznější kouzelnické triky. Ano, to je to místo kde vystupují ti iluzionisté. Pokud chcete nějakou tu show vidět, měli by jste si co nejdříve obstarat lístek. Bývají vyprodané.


Venn Street Records
Postmoderní bar, s přímo úžasným interiérem. Možná že vzhledem trochu působí jako kavárna, ale mohu vás ubezpečit, že je to vážně bar. Nepočítejte s tím, že se tady opijete v deset hodin ráno. Bar totiž otevírá až v pět hodin večer.

The Riverside
Bar, který když jsem viděla poprvé, myslela jsem si, že jsem se ocitla ve filmu Stmívání. Působil na mě tím stylem. Nevím, jak bude působit na vás, ale myslím, že pozitivně.

Fabric
Chcete si zatancovat, nebo zazpívat karaoke? Tento taneční klub vám to na sto procent umožní. Je cool, je nice je....je prostě THE Best! A pokud nesouhlasíte, tak jste tam nikdy nebyli a doporučuji vám se tam jít podívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama