Registrace

22. února 2016 v 17:46

R E G I S T R A C E

Registrace postavy:

Jste zde poprvé a ještě nemáte registrovanou postavu? Pokud ano a víte jistě, že to není jen iluze, pak bych vás poprosila, abyste před tím než se vrhnete do samotné tvorby postavy vyplnil/a tyto údaje. Je to jen proto, abychom vám mohli vytvořit profil hráče. Pokud jste však již zaregistrovaný a jen si vytváříte další postavu tak tohle přeskočte, aby jste se zbytečně nezdržoval.

Nick:Pod tímto jménem, přezdívkou nebo si tomu říkejte, jak chcete, budete chodit do chatu, kde se domlouvají hry. Odkaz na chat najdete v menu.

Kontakt:Nejlépe mail, nebo facebook. Pokud zvolíte facebook přidáme vás automaticky do skupiny rpg kam píšeme všechno důležité info.

A teď přistupme k samotné registraci. Doporučuji psát to v dokumentu Microsoft Word a tak předejít pravopisným chybám a překlepům. Také vám doporučím podívat se na profil některé z již schválených postav pro menší inspiraci a přehled jak by to mohlo vypadat.

Jméno a Příjmení:Jsme v Londýně a tak upřednostňujeme anglická jména. Pepu Nováka a Marušku Pokornou tu vážně nechceme. Ovšem můžete míti i francouzské, italské, španělské nebo jakékoli jiné cizí jméno. Poprosím vás ale, abyste například u těch francouzských jmen odůvodnili, proč ho vaše postava má například,že je postava z Francie a do Londýna se přestěhovala, anebo je jeden z rodičů z Francie.


Věk:Doporučujeme od 15 nejméně tak do 60 aby s tou postavou byla alespoň nějaká sranda, a koneckonců osmileté dítě vážně ještě nebude umět dělat profesionální iluzionistické, kouzelnické a jiné podobné triky. Zároveň nechceme, aby vaše postava po třech hrách jaksi natáhla bačkory.

Datum narození:Musím to vysvětlovat? Napíšu k tomu jen to aby to sedělo k věku takže pokud je postavě 20 tak se určitě nenarodila 30.2. 1786. Lze uvést jen datum a my vám rok doplníme podle věku, ale jestli máte kalkulačku tak to jistě není až taková makačka na bednu ne?

Práce:I přes to že hlavní je zde ta iluzionistická kariéra, můžete si zvolit, že bude vaše postava například sexy barmanka, nebo výkonný ředitel banky. Můžete pracovat jako cokoli a kdokoli stačí si jen vybrat a můžete si být jistí, že i jako například učitelka se s iluzionistou setkat klidně můžete.

Stav:Zadaný, rozvedená, svobodný, vdova? Stačí si vybrat. I svobodný může mít za sebou dva roky vztahu s krásnou blondýnkou a tak je jen na vás jak pestrý milostný život vaší postavě v Historii vytvoříte. Stav vaší postavy se bude zajisté měnit vlivem, jak budete za postavu hrát a tak pokud by se například postava vdala/oženil, nebo naopak byli bychom rádi,kdyby jste nám- adminům- dali vědět, abychom profil mohli upravit.

Historie:Nejméně 170 slov. Zde se můžete konečně rozepsat a ukázat své spisovatelské dovednosti. Napište vše, co vaše postava dělala, než dorazila do Londýna, anebo prostě to co se v jejím životě odehrálo od chvíle, kdy poprvé vykoukla na svět až do nynějších sekund. Je jasné, že čím delší tím lepší, ale zároveň nechceme,abyste své dovednosti přeceňovali a vymýšleli nesmysly, či se opakovali tak na to myslete.


Povaha: Nejméně 140 slov. Je vaše postava hodná, ale roztržitá? Či je to snad pěkná mrcha, ale umí i milovat? Nyní je čas, abyste vytvořili povahu vaší postavy. Doufám, že vám je jasné, že nikdo není dokonalý a nezapomněli ani na několik špatných vlastností. Nemusí to nutně být namyšlenost, nebo lakota. Špatná vlastnost může být i upřímnost a to v takové míře že je vaše postava schopna někomu říci "Bože ty šaty jsou z popelnic? Vypadají tak". Oceňujeme kreativitu a originalitu. Můžete zde také zmínit z čeho má nepřekonatelný strach, anebo jaké jídlo, aktivitu, či hudbu má ze všeho nejraději.

Obor:Pokud jste iluzionista, nebo kouzelník napište do této kolonky váš obor. Pokud jste obyčejný smrtelník (či jak to říci), tak tuto část vůbec nevyplňujte. Pokud jste Anti-iluzionista napište sem zda jste Anti-iluzionista na volné noze, či profesionál. Více o oborech se dozvíte v článku Kariéra a Obory.

Dovednosti a jejich úrovně: Více o dovednostech a jejich úrovních se dozvíte v článku Kariéry a Obory. Toto políčko nevyplňujte. Vyplní ho za vás admini a to podle toho kolik je vaší postavě a jak dlouho se ilusionistce věnuje.

Faceclaim:Faceclaim, nebo-li vzhled vaší postavy. To je podle mě ta nejzábavnější část (pokud nejste tedy jako já a nevybíráte půl hodinu tu "dokonalou" fotku). Nebereme kreslené fotky. To je asi jediný požadavek. Pokud chcete, aby vaše postava měla například tetování tak je dobré připsat kde tetování je a jeho obrázek. Jestli máte chuť, můžete nám napsat pěti-řádkový popis vzhledu. Nebudete to dělat jen pro srandu králíkům, to se nebojte. Získáte si tím nějaké ty "body" a když se budeme rozhodovat, zda vás přijmout, či ne jistě k tomu tento popis přičteme.

Četl/a jste Pravidla?:A jste na konci. Jo, je to docela dost obsáhlé, ale aspoň můžete být hrdý/á na to, že jste to zvládl/a. Nyní to jen pošlete na e-mail nowyouseeme-rpg@centrum.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama